Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

entry 17.2.2014, 2:09
Достатньо часу ми з родиною прожили в Сімферополі и так недавно дізнались, що мій супруг, який працює в крупній корпорації, здобув нове призначення в відомому місті Львові. Звичайно, це був чималий стрес для нас з чоловіком – оттакий немалий круїз через цілу Україну. Все ж поскладали манатки і… уперед.
Прибувши на місце треба було відшукати добре житло з трьома кімнатинами, оскільки у нас діти. Услід недовгих пошуків нарешті розшукали хатку. Однак вона перебувала в недоброму становищі і необхідно було відтворити невеликий ремонт. Роздумували впоратись власноруч, хоча коханий, звичайно, був зайнятий повний час на виконанні службових обов’язків, тому всі дрібні справи повалилися на мої плечі. Ні родини, ні знайомих, які тямлять провести ремонт я не мала. потрібно було поміняти двері та поклеїти шпалери та багато інакшого. Підмоги не було як чекати. Ось так второпало, що слід відшукувати фахівців. Якось налаштувавшись я присіла за новенький комп’ютер і враз напала в інтернеті на цікаву компанію. Ця служба представляє послуги по вирішенню домашніх справ і по телефону є можливість попросити обслуговування, або потрібного майстра, зокрема: ремонтні роботи. Опісля недовгочасних сумнівів, вирішила звернутись. Дала відповідь молода дівуля, запитала про проблему, направила по вартості та пообіцяла, що умілець появиться в потрібний спосіб. Чекати спеціаліста довго не слід було, бо він приїхав в домовлений момент. Професіонал з порогу сподобався, він був доброзичливий та приязний. Оцінив сервіс перед тим, як розпочав виконувати. Збігав купити необхідні інструменти в відомий супермаркет та якісно виконав потрібне. Як закінчив, приоздобив та лишив письмову гарантію на роботу. Відтак ще задзвонила диспетчер і розпитала, чи добре зробив роботу спеціаліст? Ми з рідними були втішно вражені функціонуванням сервіса. Як чудово, що є подібна фірма, яка професійно виконує такі послуги. Ось тепер ми мешкаємо в оновленій хатчині. Отже рекомендую іншим використовувати оцією організацією.

 
ВПВСЧПС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Меню моего дневника